اجاره خودرو در كيش اجاره خودرو در كيش

اجاره

اجاره ماشين در كيش

راهنماي سفر جاده اي به جزيره كيش به وسيله اجاره خودرو در تهران

موسسه كرايه اتومبيل و ترانسفر تشريفات سعادت رنت

با توجه به كمبود شديد اطلاعات گردشگري (iran tour) در مورد سفر به سواحل و جزاير خليج فارس، تصميم گرفتم نسبت به نگارش دو نوشته با موضوع راهنماي جامع سفر زميني با اجاره ماشين در كيش _ ايران به جزاير زيباي كيش و قشم بصورت جداگانه اقدام نماييم هر دو نوشته بصورت مداوم بروزرساني شده و با دريافت اطلاعات جديد يا تغيير شرايط يا بعضي اطلاع رساني هاي خاص از سوي بازديدكنندگان، نوشته ها ويرايش مي شوند. اجاره خودرو در كيش شايان ذكر است هر دو نوشته در دو بخش فارسي و انگليسي جهت استفاده كليه علاقمندان تهيه شده اند. همانند هميشه، هرگونه انتشار و استفاده  با ذكر آدرس وب سايت اجاره خودرو سعادت رنت و تور گردشگري ايران به منبع كاملا مجاز و قابل استفاده است.

 

سفر به كيش با اجاره ماشين در كيش

راه هاي دسترسي به كيش با اجاره ماشين در فرودگاه كيش

جاده اي :

سفر جاده اي با توجه به مسير دلخواه، يكي از شهرهاي بندرلنگه، بندر چارك و بندر آفتاب است. به همراه اجاره اتومبيل در كيش و اجاره ماشين ايراني كه مي توان اين اجاره خودرو از طريق شركت ماشين تشريفات ما رنت نماييد. حتما خاطره هاي خوبي براي شما مي شود.

 

ترانسفر:

۱. تهران، قم، كاشان، نطنز، اصفهان، شهرضا، آباده، مرودشت، شيراز، (جهرم، لار، بستك، بندرلنگه، بندر چارك) يا ( فيروزكوه، قير ،  خنج، لامرد، بندر آفتاب يا بندر چارك) شما با اجاره ماشين در كيش به اين مكان ها برسيد.

 

۲. اهواز، اميديه يا ماهشهر، بندر ديلم، بندر گناوه، بوشهر، كنگان، عسلويه، بندر آفتاب يا بندر چارك تمامي اين مسير ها توسط اجاره ماشين در كيش به شما راهنمايي ميشود.

 

۳. بازرگان، ماكو، مرند، تبريز، بستان آباد، هشترود، زنجان، ابهر، بوئين زهرا، ساوه، قم، كاشان، نطنز، اصفهان، شهرضا، آباده، مرودشت، شيراز،  (جهرم، لار، بستك، بندرلنگه، بندر چارك) يا ( فيروزكوه، قير ، خنج، لامرد، بندر آفتاب يا بندر چارك) اجاره ماشين در كيش اين افتخار را دارد كه اين راه ها را به شما معرفي كند.

 

اجاره خودرو در تهران

ايران تور

كيش يكي از جذاب ترين جزاير خليج فارس است .شما با اجاره ماشين ايران ميتوانيد با ارامش از اين نقاط ديدن كنيد در دو دهه اخير بيش از دو هزار هكتار از زمين هاي جزيره جنگل كاري شده است و با احداث و گسترش مكان هاي تفريحي، به انبوه درختان كاشته شده نيز افزوده مي شود. گونه هاي عمده درختي كيش شامل : لور، كنار، كهور، ايراني و پاكستاني، آكاسيا، كرت، اكاليپتوس و نخل مي باشند. يكي از مهمترين حيوانات وحشي ساكن جزيره كيش ايران آهوي ايراني است كه در پارك آهوان بصورت آزادانه زندگي مي كند. با اجاره خودرو در ايران و تهران از اين نقاط لذت ببريد انواع ماهي هاي خوراكي و ماهي هاي تزئيني زيبا و رنگارنگ، مرجان، صدف، دلفين، لاك پشت و … در آب هاي پيرامون جزيره يافت مي شوند. با اجاره خودرو در كيش از اين مكان ها ديدن كنيد مهم ترين جاذبه هاي گردشگري جزيره كيش عبارتند از كاريز يا شهر زير زميني (قنات)، شهر باستاني حريره، اسكله بزرگ تفريحي، پارك دلفين، باغ وحش، آكواريوم و باغ پرندگان، كشتي يوناني، پارك ساحلي مرجان، مجموعه تفريحي ورزشي مريم (بولينگ مريم)، ورزش هاي آبي از قبيل شنا، غواصي، جت اسكي و …، دوچرخه سواري دور جزيره، اسب سواري.

 

 اجاره ماشين در كيش

جاده كرانه دور تا دور جزيره كشيده شده است و مي توان با طي بيشتر مناظر جزيره را مشاهده نمود.  با اجاره خودرو در كيش  پيست دوچرخه سواري سبز رنگ مشترك آقايان و خانم ها طولي بيش از ۷۰ كيلومتر دارد و ايستگاه هاي اجاره دوچرخه در كيش ، سه چرخه ، اجاره موتورسيكلت هاي برقي ،ماشين اجاره اي در كيش و ربات هاي هوشمند دو چرخ و موارد مشابه مثل اجاره خودرو در كيش تا چند ساعت بعد از نيمه شب نيز مشغول ارائه خدمات هستند. استفاده از كمربند ايمني، رعايت سرعت مجاز و علايم رانندگي در كيش لازم و اجباري است و با متخلفان به شدت برخورد مي‌شود.

 

اجاره خودرودر جزيره كيش مقررات رانندگي در جزيره كيش به اين صورت مي باشد كه سرعت در خيابان  مركزي كيش ۵۰ و ۶۰ و درخيابان هاي اطراف ۷۰ كيلومتر بر ساعت است. دستگاه هاي حمل و نقل عمومي عمدتا با سرعتي بين ۲۰ تا ۴۰ كيلومتر بر ساعت حركت مي كنند. خيابان ها و بلوارهاي كيش به طرز زيبايي ساخته و با نخل‌هاي زينتي وگل هاي رنگارنگ تزيين شده اند.شما ميتوانيد با اجاره خودرودر كيش از اين جزيره  زيبا لذت ببريد.

 

آب و هوا جزيره كيش را با اجاره خودرو ايران تجربه كنيد

جزيره كيش داراي آب و هوايي گرمسيري و نيمه استوايي بوده و دماي هوا در زمستان به ۵ درجه و در تابستان تا ۴۰ درجه سانتيگراد مي رسد. به جرأت مي توان گفت جزيره كيش  يكي از زيبا ترين شهرهاي كشورهاي حاشيه خليج فارس است.شما اين تجربه ي زيبا را با اجاره خودرو در كيش به اوج خود ميرسانيد  بهترين فصل جهت استفاده همه جانبه از كليه تفريحات، خدمات و جاذبه هاي جزيره كيش، فصل زمستان و بخصوص اواخر بهمن تا عيد نوروز مي باشد.

 

اجاره ماشين در جزيره كيش در تمام فصل هاي سال

اجاره ماشين ايران و تور گردشگري

در اين فصل اجاره خودرو در كيش قيمت مناسبي خواهد داشت. در اين بازه زماني، جزيره كيش كاملا سبز و با طراوت بوده و بوي گل هاي موجود در خيابان و پارك ها در تمام شهر پيچيده است. با اجاره خودرو در كيش از اين فصل لذت ببريد استفاده از تفريحات خارج از ساحل به علت متعادل بودن دما در طي روز نيز بخوبي امكانپذير بوده و همگان از پياده روي و استفاده از هواي مطبوع جزيره لذت مي برند. ورزش و تفريحات آبي نيز در اين فصل قابل انجام بوده و موجب سرماخوردگي و بيماري نمي شود. هرچند در فصل بهار جذابيت و ميزان استفاده از سواحل به مقدار قابل توجهي بيشتر است ولي هواي گرم تا حدي مانع استفاده مطلوب از خيابان هاي زيبا و امكانات تفريحي خارج از ساحل مي شود و در اين فصل تقاظا براي اجاره خودرو در كيش فراوان است.

 

با ارزوي سفري زيبا و دل انگيز با اجاره خودرو در كيش

 

مطالب مرتبط:

 

The beautiful Kish Island

مقايسه ي پرايد و رنو كوئيد

The tourism industry

اجاره خودرو و آينده حمل و نقل كشور

Road Trip In Iran

خودرو هاي اجاره اي داراي پوشش كامل بيمه

امنيت در اجاره خودرو

اجاره خودرو پژو پارس

Car Rentals For a Vacation In Iran

اجاره خودرو و مسافرت بين شهري


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/10/22 ساعت: ۲۲ توسط:saadatrent2016 :