rent car iran rent car iran

اجاره

مركز اجاره اتومبيل

مركز اجاره اتومبيل ايران

زماني كه شما ترجيح مي دهيد براي مسافرت خود يك اتومبيل كرايه كنيد مي توانيد با انتخاب شركت اجاره ماشين آريانا رنت از ويژگي هاي متمايز اين كمپاني ، قيمت هاي بسيار مناسب ما و شرايط ساده در قراردادهاي اجاره خودرو با توجه به شرايط شما مشتري عزيز و همچنين شما خود مي توانيد با يك مقايسه ساده از ليست قيمت و خدمات ارائه شده به بهترين پيشنهاد و با گارانتي ما به يك سفر خاطره انگيز دست پيدا كنيد. آرزوي ما رضايت شما و ادامه همكاري مشتريان با كمپاني آريانارنت مي باشد.

  پيشنهاد ها و امكانات ويژه:

تور يك روزه تهران گردي استفاده از اقامتگاههاي (ويلا) شركت كرايه ماشين و ماشين تشريفات آريانا رنت در تهران و اطراف تهران و شمال كشور رزرو رايگان هتل ، مراكز تفريحي قرارداد كرايه بدون ماليات بر ارزش افزوده بيمه كامل (ثالث و بيمه بدنه كامل) كيلومتراضافه و تخفيف هفتگي كمك جاده اي ويژه و رايگان سرويس انتقال رايگان (7:00-21:00) مسيرياب و اينترنت همراه وسايل تفريحي و سرگرمي و مورد نياز مسافرتي.

در كشور ايران شركت هاي اجاره ماشين كرج متعددي وجود دارد و دفتر مركزي شركت آريانا رنت واقع در تهران و در ديگر استانها به صورت نمايندگي هاي دائمي و سيار و با كارشناسان و كارمندان آموزش ديده به شما مشتريان عزيز اين امكان را مي دهد كه با خيال آسوده به عقد قرارداد و كرايه خودرو از كمپاني ما را داشته باشيد و مي توانيد به راحتي مسافرت هاي شخصي و به كسب و كار و خود و اجاره ماشين عروس را داشته باشيد. هدف ما فراتر از انتظارات شما مي باشد و با ارائه نرخ مناسب كرايه خودرو در تهران بدون هزينه هاي پنهان، ايمني وسايل نقليه اجاره اي و با مهمان نوازي ويژه توريست هاي خارجي اماده ارائه خدمت به شما متريان عزيز مي باشد. زماني كه شما تصميم به اجاره اتومبيل در روزهاي آينده داريد مي توانيد از طريق سايت و يا به صورت تلفني اتومبيل مورد نظر خود را رزرو نموده و با اطمينان يك برنامه ريزي دقيق داشته باشيد. نكات كرايه ماشين تهران مي تواند براي شما آزادي و انعطاف پذيري هنگام مسافرتهاي درون شهري و بيرون شهري را بدهد، و در برخي از نقاط جهان آن را تنها راه عملي براي سفر هاي دراز مدت مي باشد. اما يك ماشين اجاره اي گاهي اوقات مي تواند هزينه هاي اضافه براي سفر شما به همراه داشته باشد مانند تلاش براي پيدا كردن بهترين معامله و يك معامله بد در اجاره خودرو و يا بيمه اتومبيل در صورت بروز حوادٍث با خواندن اين متن و راهنماي اجاره ماشين مي توانيد صرفه جويي خوبي براي پول خود داشته باشيد و در كرايه اتومبيل بدون راننده مشكلي براي شما به وجود نيايد.

انتخاب خودرو

دقت در انتخاب خودرو يكي از مهمترين عوامل مي باشد. اگر در سفر همراه شما كودك مي باشد شايد شما قصد اجاره ماشين سدان بزرگ و يا SUV را ترجيح دهيد. اما اگر بخواهير در پول خود صرفه جويي كنيد مي توانيد با يك رزرو خودرو كوچكتر و مدل پايين تر به همان آرامش در سفر برسيد. اما اندازه ماشين كه تنها عامل نيست. اگر به دنبال چيزي سازگار با محيط زيست مي باشيد ليست خودروهاي ما را بررسي كنيد و مي توانيد يك خودرو سبز از نظر زيست محيطي با مصرف سوخت پايين و پايين ترين سطح آلايندگي را انتخاب كنيد. انتخاب دقيق از نظر گيربكس اتومبيل، زيرا در سفر اجاره اتومبيل در تهران دنده اتوماتيك با دستي بسيار متفاوت مي باشد و اين بسته به شما مشتري عزيز مي باشد به همين دليل شما قبل از رزرو ماشين مي بايست نكات فني ماشين كرايه اي را خوب برسي نماييد. همچنين، مطمئن باشيد كه اين شركت در زمان اجاره ماشين در تهران هر وسيله اضافي كه ممكن است شما نيازداشته باشيد مانند يك باربند قفسه اسكي، صندلي كودك ماشين يا GPS و يا يخچال همراه را در اختيار شما قرار مي دهد.

سيستم رزرو كرايه اتومبيل

چه مدت شما نياز به اجاره خودرو داريد؟ اگر آن را براي كمتر از يك هفته بخواهيد خيلي بهتر است كه از شركت هاي بزرگ و قابل اعتماد اجاره نماييد كه البته اين شركت ها در تهران تعداد زيادي نمي باشند. اما براي اجاره بيشتر از چند هفته ممكن است بتوانيد از شركت هاي محلي و دلال ها خودرو را با قيمت كمتر اجاره نماييد اما بايد توجه داشته باشيد در صورت كرايه از دلال ها و شركت هاي كوچك، آن ها به شما پشتوانه اي نمي دهند و اين امكان كه بازگشت پول قرض الحسنه شما به مشكل بر بخورد ممكن مي باشد و يا هزينه هاي اضافه اي براي شما به همراه بياورند و با كمي تحقيق به اين مشكلات پي خواهيد برد. با بررسي موتورهاي جستجوي بزرگ و سايت هاي جمع آوري (مانند Travelocity و كاياك (در خارج از كشور)) براي به دست آوردن مشتري بيشتر چه نرخ هايي را ارائه مي دهند، اما شما همچنين بايد به وب سايت هاي شركت هاي اجاره خودرو معتبر برويد براي اجاره خودرو زيرا اغلب با ارائه تخفيف منحصر به فرد، و كاهش هزينه هاي رزرو پيشنهادهاي خوبي را ارائه مي دهند. شركت اجاره اتومبيل آريانا رنت براي مشتريان ثابت خود كپن هاي تخفيف در نظر گرفته و زماني كه شما مشتريان عزيز براي دفعات بعدي اجاره مي توانيد با تخفيف 10 تا 25 درصدي اتومبيل هاي مورد نظر خود را اجاره و در پول خود صرفه جويي نماييد جديدترين راه براي صرفه جويي در اجاره اتومبيل در شهرستان استفاده از سرويس اشتراك شركت مي باشد. اگر شما در نزديكي يك شهرستان بزرگ زندگي مي كنند و يا شما يك مستاجر مكرر اتومبيل هستيد با استفاده از سرويس اشتراك مي توانيد شرايط راحت تري در اجاره و نرخ پايين تر كرايه هفتگي و سرويس تحويل خودرو درب منزل استفاده نماييد.

پنج ويژگي يك سفر فوق العاده جاده

اگر شما در حال رزرو آنلاين هستيد ابتدا شرايط و ضوابط را به دقت بخوانيد، قبل از تاييد رزرو خود. اگر شما در حال رزرو از طريق تلفن هستيد ، عوامل محدوديت مثل كيلومتر اضافه و يا شرايط تمديد قرارداد اجاره مطمئن باشيد كه شما شرايط رزرو ماشين را به خوبي درك كرده باشيد. _زماني كه مي خواهيد يك ضربه پنالتي بزنيد بدون نشان گرفتن دقيق آيا امكان موفقيت وجود دارد؟ در زمان اجاره اتومبيل به صورت مقصد يك طرفه حتما برگه كروكي را از كمپاني دريافت نماييد تا در زمان تحويل خودرو در ديگر شهرها با مشكلات افت قيمت و دريافت خسارت هاي بي مورد از طرف شركت ها مواجه نشويد. در مورد زمان بازگشت خودرو مي بايست دقيق باشيد زيرا بعضي از شركت ها براي چند ساعت بيشتر هزينه اضافه دريافت مي نمايند. در مورد راننده اضافه با شركت هماهنگ كنيد. به طور مثال دختر 20 ساله شما به اندازه كافي براي رانندگي مطمئن مي باشد؟ (به دلايل مسئوليت، اين مهم است.) اگر شما قصد سفر به ديگر شهرستان ها را داريد بهتر است از اينكه شركت اجاره دهنده نمايندگي هاي در ديگر شهرستان ها دارد مطمئن شويد زيرا امكان دارد برنامه سفر شما تغيير كرده و شما نياز به تحويل خودرو در نقطه مقصد را داشته باشيد، شركت آريانا رنت داراي بيش از 10 نمايندگي در شهرستان هاي ديگر مي باشد و شما مي توانيد مطمئن باشيد كه ما با ارائه بهترين خدمات همواره در كنار شما هستيم.  

نمايندگي ها :

اجاره خودروتهران . اجاره خودرو كرج . اجاره خودرو رشت

اجاره خودروقزوين . اجاره خودرودماوند . اجاره خودرو شمال

اجاره خودرواصفهان . اجاره خودروشيراز . اجاره خودرو مشهد

اجاره ماشين تبريز . اجاره ماشين اروميه . اجاره ماشين زنجان

 

  هزينه هاي واقعي اجاره اتومبيل:

هشدار: در تبليغات شركت ها به مبلغي كه به صورت كاتالوگ با در جدول ليست قيمت ارائه داده اند هميشه قيمت قطعي نمي باشد و شركت هاي كوچك و دلال هاي اين صنعت هزينه هاي اضافه اي را به همراه دارند براي شما از جمله بيمه ، صورت حساب بنزين افت قيمت. در نتيجه حتما با شركت هاي معتبر داراي قراردادهاي محكم وداراي محل دائمي و ثابت مي باشند قرارداد ببنديد. در سال هاي اخير با گسترش شركت هاي اجاره ماشين و نزديك شدن به قيمت واقعي كرايه اتومبيل بدون راننده معمولا شركت ها اقدام به صدور فاكتور با در نظر گرفتن كليه هزينه هاي آشكار و پنهان مي نمايند كه از جمله آن ماليات، هزينه سوخت ، كارواش و ديگر هزينه هاي پنهان مي نمايند كه اين امر باعث مي شود مشتري در اخر قرارداد با افزايش صورت حساب مواجه نگردند. به عنوان مثال، Travelocity و saadatrent فاكتوري كه ارائه مي دهد قيمت گذاري كل مي باشد ، كه تضمين مي كند كه مقدار برآورد اين شركت ظرف كمتر از يك درصد از نرخ واقعي امكان تغيير دارد. سياست شركت هاي بزرگ اجاره اي خودرو مانند خطوط هوايي مي باشد،"مديريت عملكرد." اين بدان معناست كه رايانه قيمت گذاري مي نمايند زيرا قيمت ها در بعضي از ماه ها كه به صورت روزانه تغيير مي نماييد به دليل تعطيلات و در نظر گرفتن مبدا و مقصد سفر و همچنين تعداد روزهاي درخواست اجاره ، و به همين ترتيب نرخ اجاره شما به تنها در آن لحظه معتبر است. مگر اينكه شما از قبل رزرو نموده كه ديگر امكان تغييري از طرف شركت ها وجود ندارد.  

توصيه هايي قبل از اجاره اتومبيل

در زمان تحويل زماني كه شما قصد اجاره اتومبيل در تهران را داريد و مقصد شما براي آن روز فقط مسير فرودگاه تا هتل مي باشد و در واقع ماشين اجاره اي را براي فردا صبح اول ساعت كاري نياز داريد بهتر است اتومبيل مورد نظر خود را همان صبح اول وقت در هتل تحويل بگيريد، به اين ترتيب شما 1 روز خودرو صرفه جويي در پول خود نموده ايد. و با توجه به قيمت پايين تر كرايه در مركز شهر مي توانيد با قيمت مناسب تري خودرو مورد نظرتان را كرايه كنيد. بازديد خودرو قبل از اينكه شما خودرو را از شركت هاي كرايه اتومبيل دريافت كنيد به خوبي اتومبيل را از نظر ظاهري و فني بازديد نماييد و حتما برگه كروكي را از كمپاني دريافت نماييد و كيلومتر شمار را يادداشت نماييد براي زمان تحويل ماشين و همچنين در صورت بروز هرگونه نقص فني و تصادف در همان لحظه به شركت گزارش دهيد. كمپامي آريانا رنت به صورت 24 ساعته به مشتريان خود خدمات ارائه مي نماييد به همين دليل است كه ما پيشنهاد مي كنيم حتما با شركت هاي بزرگ و معتبر قرارداد ببنديد.

آشنايي با خودرو

زماني كه شما خودرو را تحويل ميگيريد و به تمامي سيستم هاي آن آشنايي نداريد ابتدا با مامور تحويل دهنده تمامي سيستم و آپشن هاي اتومبيل را چك نماييد كه در طول سفر به مشكلي برخورد ننمايد مثل منبع سوخت و چراغ ها و برف پاك كن ها ، سيستم صوتي ، گرمايشي و سرمايشي كه در طول سفر حتما با آن ها سروكار داريد. و همچنين شماره پلاك خودرو كه در زمان پارك در پاركينگ به صورت طولاني براي بازگشت مجدد و يافتن خودرو حتما به آن نياز داريد قبل از تحويل دادن خودرو حتما وسايل شخصي خود را از ماشين برداريد كه با مشكل روبه رو نشويد از جمله عينك افتابي چتر و يا كارت هاي شناسايي اين امر باي توريست ها بسيار مهم مي باشد .

  از چه شركتي اجاره كنيد؟

اگر شما از طريق روزنامه و يا موتور هاي جستجو به دنبال اجاره خودرو هستيد حتما توجه داشته باشيد كه صرفا قيمت پايين تر بهترين گزينه براي انتخاب نمي باشد. شما مي بايست امكانات شركت و اعتبار شركت را در اين معامله در نظر بگيريد كه در قرارداد خود به مشكلي برنخوريد و همچنين مدل ، ظاهر . فني خودرو را كه يك شرط اصلي در قيمت اجاره خودرو از سوي شركت ها مي باشد.  

خلافي راهنمايي و رانندگي خودروكرايه اي

در اجاره خودرو ايراني و اجاره خودرو خارجي در تهران مهم نيست چه كسي خودرو را اجاره كرده است ، خودرو شخصي مي باشد يا سند آن ثبت موسسه كرايه اتومبيل مي باشد طبق قانون خلافي خودرو بعد از 16 روز كاري در ايران صادر مي گردد، به همين دليل شركت ها در ايران مبلغ و يا سندي را در نزد خود نگاه مي دارند كه بعد از رسيد خلافي ماشين آن را باز مي گردانند البته خلافي هايي هستند كه حتي بعد از 70 روز اداره راهنمايي و رانندگي آن ها را اعلام مي نمايند كه در اين صورت بيشتر شركت ها به صورت توافقي با مشتري قرارداد مي بندند ، شركت آريانا رنت در اين زمينه با مشتريان خود فقط طي يك قرارداد كتبي مكتوب مي نماييد در صورتي كه اگر بعد از 70 روز خلافي جديدي اعلام گرديد هزينه آن را مشتري مي بايست پرداخت نماييد و در اين زمينه شركت هيچ گونه وجه نقد و يا سندي را در بر خلاف بعضي از شركت ها نزدخود نگاه نمي دارد. در انتخاب اجاره ماشين و مقايسه آن دقت كنيد زيرا بيشتر خودرو ها از جمله پژو ، اجاره ماشين هاي امريكايي و اجاره ماين هيوندايي و كيا و ديگر ماشين هاي اجاره اي ايراني و اجاره ماشين چيني حتي اگر سال توليد خودرو يكي باشند باز هم از نظر امكانات و تجهيزات مجهز شده از طرف خود كمپاني توليدي و يا حتي شركت هاي اجاره خودرو با هم متفاوت هستند و تاثير در ليست قيمت اجاره خودرو دارند.

پيشنهاد يك سفر داخلي به جزيره قشم در ايران

زماني كه شما قصد سفر به جزيره كيش يا قشم را داريد مي توانيد يك خودرو ون كوچك كم مصرف انتخاب كرده و تا بندر عباس رانندگي كرده و در بين راه از شهر هاي زيباي ايران مثل اصفهان، شيراز، يزد و ديگر نقاط ديدني ايران بازديد نماييد و سپس به بندر عباس رفته و خودرو را به نماينده شركت آريانا رنت تحويل دهيد و با يك سفر كوتاه با كشتي به جزيره كيش يا قشم رفته و از كشتي سواري لذت برده سپس در كيش از نماينده اين شركت يك خودروي سواري مدرن اجاره نموده و به گشت وگذار در جزيره بپردازيد و براي بازگشت خود مي توانيد از طريق خطوط هوايي باز گرديد و يا به همان طريقي كه از مبدا شروع كرده بوديد. شركت ما با امكانات خود بهترين سفر ها را براي شما و خانواده شما به ارمغان خواهد آورد.

زمان 24 ساعته اجاره

در نظر داشته باشيد كه خودرو هاي اروپايي و مدرن كليه شركت ها كه به صورت 24 ساعته اجاره مي كنيد مثلا زماني كه آن را در ساعت 10 صبح دريافت مي كنيد مي بايست در روز بعد 10 صبح ماشين را تحويل دهيد و كيلومتر مجاز كه بسته به قرارداد خود با شركت مي باشد را مي بايست در نظر بگيريد و اگر ديرتر از زمان مجاز تحويل دهيد و يا بيشتر از كيلومتر مجاز استفاده كرده باشيد اين براي شما شامل هزينه مي باشد. اجاره يك طرفه معمولا از طرف شركت هايي كه اين امكانات را داشته باشند (امكان عودت در ديگر شهرستان ها) كه البته بسياري از شركت ها اين امكانات را ندارند ، معمولا شامل هزينه اي نمي باشند اما اگر بخواهيد در يكي از جزيره هاي ايران و يا كشور هاي همسايه آن را عودت نماييد شامل هزينه مي باشد.. در برخي از شركت هاي كرايه اتومبيل براي تبديل نرخ ارز براي توريست ها ممكن است باعث شود هزينه يشتري براي شما به همراه داشته باشد لذا سعي كنيد ارز خود را در صرافي ها به پول ايران تبديل نماييد ، البته شركت آريانا رنت نرخي به صورت دلار و يورو در اختيار مشتريان خود قرار داده كه مي توانند به صورت ارز مبلغ اجاره ماشين خود را پرداخت نماييند و هزينه اضافه اي براي شما نداشته باشد.  

منابع:

rent car iran

 شركت آريانا رنت ( اجاره خودرو سواري بدون راننده)

http://www.saadatrent.com / كاليفورنيا رنت 2014sixt.com & rentcar.com Mr. mohammad hosein salehi

 مطالب مرتبط:

اجاره ماشين عروس

در رابطه با اجاره خودرو بايد به چند مورد توجه داشت


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/12/5 ساعت: ۲۳ توسط:saadatrent2016 :

Car rental iran

Guidelines for a road trip to Kish Island in Iran by car rental

rent iran

Due to the severe shortage of tourist iran information about travel to the beaches and Islands of the Persian Gulf, I decided than writing two posts with the subject of comprehensive guide to overland travel with car rental in Iran's Kish Island  and Qeshm Islands separate the action book both written and constantly updated with new information, or circumstances change, or some visitor from the specific notification, posts can be edited.
Rent car iran is worth noting both entries in  English for all hobbyists have been produced. As always, any dissemination and use with car rental tehran website address mentioned Iran and Iran tourism tour to the source is quite allowed.

 

Rent a car with a trip to Kish

Access roads to the assassin with renting a car in Assassin

Road:

A road trip with respect to an arbitrary path, one of the cities return, quartile port and port sunlight. Along with renting a car in Kish and Iranian car rental car rental that can be through Iran is certainly a good memory of the tour for you.

 

1. Tehran, Qom, Kashan, Natanz, Isfahan, SHAHREZA, abadeh, marvdasht, Shiraz, (LAR, Jahrom, Bastak, Bandar return, quartile) or (firuzkuh, bitumen, khonj, lamerd, sunny port or port quartile) you are renting a car in assassin to reach these locations.

 

2. the port of Abadan, Ahvaz, omidiyeh or Jimmy, kangan, ganaveh,, or the port of sunshine all the track quartile by rent a car on the assassin to help you.

 

3. the merchant, Maku, Marand, Tabriz, bostanabad, abhar, Zanjan, hashtrud, Qom, Saveh, Buin Zahra, Kashan, Natanz, Isfahan, SHAHREZA, abadeh, marvdasht, Shiraz, (LAR, Jahrom, Bastak, Bandar return, quartile) or (firuzkuh, bitumen, khonj, lamerd, sunny port or port quartile) rent a car in Assassin is proud that this is the way to introduce.

 

Rent a car in Iran

Iran tour

Assassin is one of the most attractive Islands in the Persian Gulf is Iran car rental with you can see the points of this lull in the recent two decades, more than two thousand hectares of land has been working forest and island construction and expansion of recreational places, to massively planted trees will be added. The major tree species of the assassin are: us, Iranian, and Pakistani side, Mesquite, Acacia, eucalyptus and Palm plot. One of the most wild animals inhabiting the Iranian Kish Island Iran Antelope that live freely in the form of deer park. Car rental with Tehran in Iran and this will enjoy a variety of edible fish parts and beautiful decorative and colorful fish, coral, shells, dolphins, turtles and ... In the waters surrounding the island are found. With a car rental in the assassin from this location are the most important to visit Kish Island tourist attractions include underground home or city (aqueduct), an ancient town of gruel, great waterfront resorts, Dolphin Park, Zoo, Aquarium and bird garden, the Greek ship, the Coral Beach Park, a collection of sports recreation of Mary (Maryam bowling), water sports such as swimming, scuba diving, Jet Ski and. .. Round island, cycling, horse riding.
 

The Beach Road with car rental in Assassin

The coastal road is drawn around the island and can be used with view over the island scenery more. and with car rental in assassin cycling field joint green gentlemen and ladies, there are more than 70 km long and to rental stations bikes, electric motorcycle, tricycle, a car rental in the smart two-wheeled robot assassin and similar cases like car rental on the assassin to a few hours after midnight are also engaged in providing the services. The use of safety belts, observe the permitted speed and driving the necessary concentration and the symptoms of Kish and violators will be dealt severely.

 

Rent khodroodr driving regulations in Kish Island Kish Island to this case is that the speed in the central street of 50 and 60 and درخيابان assassin around 70 km/h. Public transportation devices, mostly between 20-40 fast kilometres on the clock. The streets and بلوارهاي assassin to Palm with the decorative beauty and colorful decoration Vogel. you can rent this beautiful island of Kish khodroodr enjoy.

 

The climate of Kish Island in Iran with the car rental experience

Kish Island has a tropical and semi tropical climate and air temperature in winter 5 degrees and in summer up to 40 degrees Celsius. Dare can be said to Kish Island is one of the most beautiful cities in the Persian Gulf region this beautiful experience. with car rental in ميرسانيد your best season peak assassin for all-round use of all services, amusements and attractions of Kish Island, winter and especially the late January up to Nowruz.

 

Rent a car in Kish Island in all seasons

Iran tourism and touring car rental

In this chapter, a good car rental prices in Kish. In this timeframe, Kish Island has quite a refreshing green and smell the flowers in the streets and parks in the whole city complex. With a car rental in the assassin from this season to enjoy the use of off-shore recreation due to being balanced in temperature during the day as well as possible, and well all of the walking and the use of the air conditioning of the island will enjoy. Sports and amusements can be done also in blue this season and cause colds and sickness. However, in the spring the charm and the extent of the use of the beaches more, but a considerable amount of warm air to some extent preventing the use of the beautiful streets and recreational facilities outside of the beach and tghaza in this chapter for rent a car in Kish is abundant.

 

Wish a beautiful and pleasing journey with car rental in Assassin

 

 

iran package tours

iran tour operator

iran travel agency

iran tours 2016

iran tour operators

iran tours for americans

iran travel service

iran tours for us citizens


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/10/22 ساعت: ۲۲ توسط:saadatrent2016 :